Страницы
- Главная страница
- Методичні рекомендації. Навчальні програми
- Євроклуб "Європейська єдність"
- Авторські розробки
- Українська мова. 7 клас. Готуємося до ЗНО
- Дистанційне навчання 10 клас
- Готуємося до ЗНО. Дистанційне навчання 11 клас
- Підготовка до ДПА - 2020
- Презентації
- Віртуальні екскурсії
- Відео євроклубу
- Комп'ютерні ігри з правознавства
- Тести з історії України і правознавства
- Поради учням
- Мій клас
- Виховна робота
среда, 26 августа 2020 г.
Євроклуб "Європейська єдність" вдруге виграв Всеукраїнський конкурс проєктів від ЄС
воскресенье, 23 августа 2020 г.
ПОДЯКА ВІД БАТЬКІВ ТА УЧНІВ ЗА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Попри складності й незручності двох місяців дистанційного формату навчання, вчителі все одно знаходять способи донести знання учням. Уже відчувається певна виснаженість і втомленість для всіх учасників освітнього процесу. Мене охоплює радість, коли читаю такі слова подяки від батьків і учнів різних класів. У нашій гімназії найкращі учні й найкращі батьки! Дякую Вам за добрі слова. Вони надають енергію й сили творчо навчати дітей.
ІСТОРИЧНИЙ БРИФІНГ У РЕЖИМІ ОНЛАЙН
ВИХОВНА ГОДИНА В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
16 квітня 2020 р. для учнів 8-Б класу відбулася виховна година «Дистанційне навчання: час для саморозвитку і добрих справ». Зустріч з гімназистами проводилася за допомогою сучасних засобів комунікацій – платформи Zoom.
У результаті жвавого обговорення гімназисти відзначили, що є певні переваги дистанційної форми навчання: безпека здоров’я, гнучкий графік виконання завдань та проведення занять у відеоформатах.
КОНКУРС ОРАТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ - 2020 У КАМ'ЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 39
У конкурсі взяли участь 15 гімназистів. Теми для конкурсу ораторської майстерності спонукали спічрайтерів до роздумів: «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу" (М. Адаменко), «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!», «Люби природу не для себе. Люби для неї" (М.Рильський), “Лиш боротись, значить жить” (І.Франко).Ведучі конкурсу Римма Парацій та Максим Ткаченко представили вельмиповажне журі.
Голова журі - директор гімназії Занєгіна Сніжана Леонідівна, члени журі: Гурська Вікторія Михайлівна – заступник директора з наукової роботи, Курниш Раїса Федорівна – практичний психолог гімназії, Шевцова Тетяна Іванівна – вчитель молодших класів, Капінус Тетяна Станіславівна – член опікунської ради гімназії, Шубертова Ксенія – учениця 11 класу, майбутній спеціаліст у галузі Паблік Рілейшнз.
Ми переможці конкурсу відеороликів з прав людини
Євроклуб “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 взяв участь у Всеукраїнському конкурсі відеороликів "Як я захищаю свої права", який був присвячений Міжнародному Дню захисту прав людей, і зайняв І місце. За перемогу в цьому конкурсі Представництво Європейського Союзу в Україні нагородило активних учасників конкурсу цінними сувенірами.
Булінг – це психологічна катастрофа, яка існує багато років і з кожним роком набирає все більших масштабів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, Україна займає четверте місце в Європі за рівнем прояву агресії серед підлітків.
Уже другий рік поспіль Євроклуб "Європейська єдність" проводить антибулінгову кампанію в гімназії з метою формування правових знань, правил поведінки в суспільстві, толерантності, здатності до успішної соціалізації підлітків у суспільстві.
Учительница из Каменского Наталья Пономарева стала победительницей международного конкурса
Учитель истории и обществоведческих дисциплин гимназии № 39 Наталья Пономарева стала победительницей IV Международного междисциплинарного конкурса научных и творческих работ в номинации «Лучшие методические разработки урока/лекции и художественные работы учителей учреждений общего среднего образования/преподавателей учреждений высшего образования».
Международного конкурса – активизация научной, творческой деятельности школьников и учителей в стремлениях развивать свои знания в области голодоморных и геноцидных студий, сохранение памяти о голоде – геноциде 1932-1933 гг. и формирование на этой основе уважения к правам человека и гуманистическим ценностям.
Организаторами конкурса были Министерство образования и науки Украины, Институт истории Украины, Украинский научно-исследовательский и образовательный центр изучения Голодомора Holodomor Research and Education Centre in Ukraine.
Специальная тема Конкурса 2019 года – «Голодомор 1932-1933 г. – геноцид Украинского народа: история, память, уроки на будущее». Всего на конкурс поступило около 1350 работ.
С 2000 года Наталья Пономарева занимается темой Голодомора 1932-1933 гг. в Днепропетровской области. За авторскую методическую разработку научной конференции для учащейся молодежи «Голодомор – акт геноцида против украинского народа. Украина помнит. Мир признает!» учитель истории Наталья Пономарева получила диплом с отличием и вознаграждение 1000 гривен.
«Мое участие в Конкурсе – это чествование памяти миллионов убитых голодом, дань памяти тем миллионам наших соотечественников, которые боролись за свою жизнь и жизнь родных, и которые победили, потому что выжили, – поделилась своими впечатлениями Наталья Пономарева. – Я стремлюсь донести до своих учеников важность строить историю без манипуляций и искажений. Молодое поколение должно помнить уроки истории и учиться на трагедиях прошлого, чтобы понимать, как дальше двигаться в будущее».
Євроклуб "Європейська єдність" отримав Подяку від Посла Представництва ЄС в Україні
Під час роботи Другого Форуму Мереж ЄС та Єврошколи, який прохлдив 3-4 жовтня 2019 року у Києві, Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янської гімназії № 39 (координатор євроклубу Пономарьова Наталія Вячеславівна) нагороджений Подякою Посла, Голови Представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі за розробку та успішну реалізацію проекту "Європейська спадщина нашого міста - відкрий по-новому!", що увійшов до Топ-20 переможців конкурсу проектів Євроклубів-2019 від Представництва ЄС в Україні.
УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ФОРУМІ МЕРЕЖ ЄС та ЄВРОШКОЛИ (3-4 жовтня 2019 р.)
На початку Форуму виступили Міністерка освіти і науки України пані Ганна Новосад, Міністр культури, молоді та спорту України пан Володимир Бородянський. Євроінтеграційний рух Кам'янського представляють координатори Євроклубів Наталія Пономарьова та Валентина Чірва.
На Форум Мереж ЄС запрошені найактивніші координатори Євроклубів України, керівники Інформаційних центрів ЄС, представники команди Team Europe, Молоді Європейські посли, Асоціація випускників Коледжу Європи тощо.
пятница, 21 августа 2020 г.
МІЙ ВНЕСОК В ОБЛАДНАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ХОЛУ
Моя грошова винагорода була витрачена на придбання двох синіх м’яких диванчиків для обладнання зони відпочинку гімназистів у Європейському холі другого поверху нашої гімназії (це мій внесок у фандрайзингову кампанію, яку ми проводили влітку).
ПЕРЕМОГА У ХІХ МІЖНАРОДНОМУ ПУШКІНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ-РУСИСТІВ 2019 РОКУ!
Сьогодні, 6 червня,2019 року, у день народження О. С. Пушкіна, оголошено імена 50 переможців Міжнародного Пушкінського конкурсу педагогів-русистів "220: Пушкин под напряжением. Памятник или блогер? Не мешают ли классики учить русский новому поколению ?"
Посилання: https://rg.ru/2019/06/06/nazvany-laureaty-mezhdunarodnogo-pushkinskogo-konkursa.html?fbclid=IwAR0rJXwj9qDGOx0BPLQLhomM0AMuNYT9LRTjzuThRWd2Qm03D871XottsyU
У КАМ'ЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 39 ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА
Щороку 25 жовтня ми відзначаємо День визволення нашого рідного міста. Для нас – це особливий день, адже водночас ми не тільки святкуємо, а й вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя задля визволення Кам'янського.У рамках відзначення 75-ї річниці визволення міста й 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України протягом тижня у Кам’янській гімназії № 39 відбувались інформаційно-просвітницькі заходи, години патріота, спрямовані на вшанування пам’яті героїв-визволителів Кам’янського й України, виховання в учнів патріотичних почуттів, гордості до історичного минулого своєї держави.В актовій залі була проведена історико-патріотична година шани «Роками пам’яті не стерти», її підготували активісти шкільного євроклубу "Європейська єдність" (керівник євроклубу Пономарьова Н.В.) Годину шани відкрила директор гімназії № 39 Сніжана Леонідівна Занєгіна, вона акцентувала на тому, що Перемога стала можливою завдяки героїзму, мужності та відданості українського народу. Під час заходу учні 5-7 класів дізналися про героїчну оборону нашого міста, період встановлення німцями «нового порядку» у Кам’янському, Рух спротиву, який діяв у місті. Також учні гімназії переглянули історичний документальний фільм «Битва за Дніпро», отримали інформацію про людські й матеріальні втрати, які понесла Україна під час Другої світової війни. Захід завершився вшануванням загиблих хвилиною мовчання.У страшні роки війни разом з дорослими взялися за зброю й діти, щоб захистити Батьківщину від ненависного ворога. Хлопчики та дівчатка йшли на фронт у військові частини, ставали синами та донями полків. Вони були розвідниками і зв'язківцями, сестрами милосердя й підривниками. Члени гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Юрченко Т.В.) провели для учнів 5-А, 5-Б, 7-Б класів у Галереї Бойової Слави, яка присвячена подіям України у Другій світовій війні, екскурсію «Тривожна юність». Під час екскурсії учні дізналися про подвиг юних героїв -дніпродзержинців Юрія Волкова, Толю Куца, Володю Дундука та Женю Закрутова. Із захопленням гімназисти слухали розповідь екскурсоводів про те, як діти ставали підпільниками й солдатами, щоб помститися ворогові за смерть батьків та братів, за спалені домівки, за всі нелюдські злочини фашистів. Вони гинули в боях, їх катували гітлерівці, але юні герої не здавалися.Національно-патріотичне виховання сьогодні – справа, що за своїм значенням є пріоритетним завданням гімназії. А Педагогічний музей гімназії дуже цьому сприяє, він є осередком освіти і патріотичного виховання гімназистів. Наразі в Педагогічному музеї готується зустріч з відомим краєзнавцем, істориком, ветераном праці Ніною Олександрівною Циганок, яка буде презентувати свою другу книгу «Війна очима дітей війни».У віках залишиться великий подвиг народу, який зупинив чорну примару фашизму. І кожна людина на Землі має сказати «ні» війні. Бо великий подвиг дістається великою кров'ю. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам!